Showing posts from August, 2019

Ansu Fati shkruan historinë me Barcelonën, thyen një rekord të madh

Një javë pasi që bëri debutimin e tij me Barcelonën, Ansu Fati ka shënuar goli…

Juventus - Napoli | Live 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘Serie A’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: Opsioni …

Burnley - Liverpool | Live 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘Premier League’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: Op…

Milan - Brescia | Live 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘Serie A’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: Opsioni 1…

Legjenda e United: Van Dijk nuk e meritoi çmimin e UEFA-s

Legjenda e United: Van Dijk nuk e meritoi çmimin e UEFA-s Rio Ferdinand beson s…

Osasuna - Barcelona | Live 🔴

‘La Liga’ LINK 1 LINK 2 LINK 3 LINK 4 LINK 5

FC Bayern München - Mainz 05 | Live 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘Bundesliga’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: Opsio…

Southampton - Man Utd | Live 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘Premier League’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: O…

Smalling tregon se kush e bindi atë t’i bashkohet Romës

Mbrojtësi i skuadrës së United, sot dhe zyrtarisht ka arritur të firmos marrëv…

Neymar te Barça? Leonardo zyrtarizon gjithçka!

Zhvillime tejet të rëndësishme nga Franca, drejtori sportiv i PSG-së, Leonardo…

Zvicra me tre shqiptarë por pa Xherdan Shaqirin!

Përzgjedhësi i kombëtares së Zvicrës, Vlladimir Petkoviq, ka shpallur listën e…

Ja kur do të kthehet Messi...

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka konfirmuar lajmin e hidhur për mun…

UEFA: Ky do të jetë çmimi i biletave për ndeshjet e Ligës së Kampionëve dhe Evropa Ligës

Shtëpia numër një e futbollit në botë, e ka bërë të ditur çmimin e biletave pë…

Spektakël në ‘Camp Nou’, Barca e mposht Betisin 5:2 | Golat e ndeshjes ⚽

Në një ndeshje spaktakolare dhe me shtatë gola të shënuara në ‘Camp Nou’, Barc…

Barcelona - Real Betis | Live 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘La Liga’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: Opsioni …

Udinese - Milan | Live 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘Serie A’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: SHIKO

Schalke 0-3 Lewandowski | Golat e ndeshjes ⚽

Bayern Munich është rikthyer te fitorja, pas barazimit të befasishëm ndaj Hert…

Shtatë gola dhe spektakël, Napoli fiton ndeshjen e çmendur | Golat e ndeshjes ⚽

Napoli e ka fituar ndeshjen më dramatike të kësaj fundjave deri tani. Ekipi i …

Vedat Muriqi i pandalshëm, tjetër gol me Fenerbahcen 🔥

Sulmuesi i Kombëtarës së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon të tregojë vlerat e tij…

Liverpool 3-1 Arsenal | Golat e ndeshjes ⚽

Liverpool këtë edicion duket se e ka seriozisht në Premierligë. ‘Të Kuqtë’ kan…

FC Schalke 04 - Bayern München | Live | Pjesa e dytë

Ndeshja e vlefshme për ‘Bundesliga’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: Opsio…

Man Utd 1-2 Crystal Palace | Golat e ndeshjes ⚽

Manchester United është njoftuar me humbje qysh në javën e tretë të Premierlig…

Real Madrid - Real Valladolid | Live 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘La Liga’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: Opsioni …

Liverpool - Arsenal | Live 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘Premier League’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: O…

Parma - Juventus | Live 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘Serie A’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: Opsioni …

Norwich 2-3 Chelsea | Golat e ndeshjes ⚽

Chelsea ka shënuar fitoren e parë në Premierligë, në sezonin 2019/2020. Skuadr…

Manchester United - Crystal Palace | Live 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘Premier League’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: O…

Norwich City - Chelsea | Live HD 🔴

Ndeshja e vlefshme për ‘Premier League’. Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen: …

Klopp me deklaratë të papritur: Dua t'i drejtoj këto skuadra...

Trajneri Jurgen Klopp është i freskët pas fitimit të dy trofeve në harkun e ka…

ZYRTARE: Sturridge befason me klubin e ri

Daniel Sturridge është transferuar në Turqi. Daniel Sturridge është futbol…

I tregoi se ku kishte jetuar sa ishte fëmijë, Ronaldo zbulon reagimin tronditës të djalit të tij

Cristiano Ronaldo pranoi që djali i tij Cristiano Jr ishte i tronditur kur i tr…

Nuk kanë para për Neymarin!

“Luftë” e ashpër në merkato mes Barcelonës dhe Realit të Madridit për shërbime…

Xhaka me lajm të madh

Futbollisti shqiptar me pasaportë zvicerane, Granit Xhaka i cili mungoi në sfi…

Solskjaer merr masa

Penalltia e humbur ndaj Wolves që i hoqi mundësinë Manchester United për të ma…

E paguan më shumë se Napoli, ja klubi që ka zyrtarizuar ofertën për Icardi

Monaco ka hyrë në garë për të nënshkruar me Mauro Icardi, sipas RAI. Klubi i L…

Një formacion super, ja si luan Interi i Conte me Sanchez në sulm

Interi duket se do të vazhdojë të bëjë “pazar” te Manchester United. Pasi mori…

Pezullohet Luka Modric

Komisioni i Garave i Federatës së Futbollit të Spanjës ka vendosur ta pezulloj…

Shorti i Champions po afron, këto mund të jenë grupet e vdekjes

Shorti për fazën grupore të edicionit të ri 2019/20 të Ligës së Kampionëve do …

Vedat Muriqit i “shpërthen” Instagrami pas kalimit te Fenerbahce

Vedat Muriqi ka qenë transferimi më i përfolur i verës në Turqi. Ai vendosi të…

Cristiano Ronaldo jep lajmin se kur do të pensionohet...

Ylli i Juventusit dhe Portugalisë, Cristiano Ronaldo mbetet i pasigurt se kur …

More... That is All