E kërkon Barcelona, Perez e transferon në Real Madrid?


Florentino Perez është në mision të sjellë në Real Madrid një futbollist të kërkuar shumë nga Barcelona.

Florentino Perez është duke bërë gati një “dhuratë” të re për tifozët e Real Madridit.

Presidenti i “Los Blancos” është në mision personal për të mposhtur Barcelonën në garë për transferimin e yllit të Paris Saint-Germain, Neymar, raporton e përditshmja sportive katalane “Sport”.

Neymar pritet të largohet nga Parc des Princes, në ditët e fundit të këtij afati kalimtar të verës.

Dhe, Perez është duke bërë përpjekje maksimale që ta rikthejë Neymarin në La Ligë duke i dhënë një fitore të madhe skuadrës së tij në “merkato” kundër Barcelonës.


Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook