ZYRTARE: Sturridge befason me klubin e riDaniel Sturridge është transferuar në Turqi. Daniel Sturridge është futbollist i ri i Trabzonspor në Turqi. Ish futbollisti i Liverpoolit u largua nga Anfield pas skadimit të kontratës me Reds dhe ka vendosur ta vazhdojë karrierën në elitën e futbollit turk. Trabzonspor ka zyrtarizuar transferimin e tij me një postim në rrjetet sociale.
Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook