Icardi godet Interin me deklaratën e fundit

Mauro Icardi pretendon se Paris Saint-Germain janĂ« “skuadra mĂ« e mirĂ« nĂ« tĂ« cilĂ«n kam luajtur ndonjĂ«herĂ«” pasi huazimi i Interit shĂ«noi pĂ«rsĂ«ri pĂ«r klubin e tij tĂ« ri.

Icardi shënoi mbrëmjen e kaluar për PSG duke kapur kuotën e gjashtë golave në vetëm pesë ndeshje, duke ndihmuar kampionët francezë të mposhtin Olympique Marseille 4-0 për të qenë tetë pikë diferencë në krye të Ligue 1.

“Jam i lumtur pĂ«r golat e mi dhe fitoren kĂ«tĂ« mbrĂ«mje”, i tha ai Canal +.

“Kam luajtur me kampionĂ« tĂ« shkĂ«lqyeshĂ«m, por kjo PSG Ă«shtĂ« skuadra mĂ« e mirĂ« nĂ« tĂ« cilĂ«n kam luajtur ndonjĂ«herĂ«. Ndihem mirĂ« dhe mund tĂ« shĂ«noj gola”.

Parisienët kanë një mundësi për të blerë 26-vjeçarin në fund të sezonit, për 70 milionë euro.

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook