Muller tek Man Utd?

Sulmuesi i Manchester United, Thomas Muller ka ofruar vetën te klubi anglez, Manchester United.

Sipas disa mediave angleze United është duke shfaqur interesim për gjermanin dhe po mundohet ta transferojë gjatë afatit dimëror.

Muller është në formë jo të mirë në “Allianz Arena”, pasi ende nuk ka shënuar gjatë këtij sezoni në kampionatin gjerman.

Sipas disa spekulimeve lojtari ka kontaktuar United për t’iu treguar se është gati për të provuar sfidën e radhës.

Te United, Muller nuk është i vetmi sulmues i kërkuar, pasi kanë shfaqur interesim për sulmuesin e Juventusit, Mario Mandzukic dhe të Salzburgut, Erling Haaland.

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook