Rashica në super formë, shënon edhe në Kupën e Gjermanisë (VIDEO)

Milot Rashica nuk ka të ndalur.

Ylli i Kombëtares së Kosovës ka shënuar një tjetër gol për Werder Bremen.

Rashicës i janë dashur vetëm gjashtë minuta për t’i dhuruar epërsinë Bremen në Kupën e Gjermanisë kundër Heidenheim.

<

Vlen të ceket se Rashica ka shënuar edhe në fundjavë, në derbin mes Bayer Leverkusen dhe Werder Bremen.

Golin e Rashicës mund ta shikoni në videon e mëposhtme.

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook