Nëse hapen reklama, kthehuni dhe provoni përsëri.


Kylian Mbappe raportohet se ka arritur marrëveshje me Real Madridin dhe do të largohet në vitin 2020 ose 2021.

Sulmuesi i PSG ka qenë objektiv i gjigantëve spanjoll në vitet e fundit, dhe Oriol Domenech ka thënë se marrëveshja mund të bëhet shumë shpejt.


“ÇfarĂ« mĂ« kanĂ« thĂ«nĂ« nga klubet e ndryshme qĂ« kam kontaktuar, Madrid e ka mbyllur atĂ«”, ka deklaruar ai pĂ«r ‘Catalunya Radio’, pĂ«rcjell lajmi.net.

“Kur Mbappe largohet, nĂ« vitin 2020 ose 2021, ai do tĂ« shkojĂ« Madrid”.

“Trajneri i ‘Los Blancos’, Zinedine Zidane ka qenĂ« njĂ« admirues i madh i 21 vjeçarit dhe atĂ« nuk e ka fshehur”.


Previous Next