Dortmund - Hertha | LIVE 🔴


Borussia Dortmundi do të jetë nikoqir i Hertha Berlinit për përballjen që zhvillohet në kuadër të javës 30-të në Bundesliga.

Të dy skuadra kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që fillon në ora 18:30 në Signal Iduan Park, natyrisht mbrapa dyerve të mbyllura.


Për këtë sfidë, Dortmundi nuk mund të llogarisë në lojtarët si Marcos Reus,Mats Hummels, Dahoud, Kilas Schuls, Erling Haaland dhe Zagadou, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Hertha do të ketë mungesa edhe më të mëdha si, Salomon Kalou, Timo Kraft, Cunha, Ascacibar, Netz, Plattengardt dhe Wolf, që janë të lënduar.

Nëse shfaqen reklamat, largoni dhe klikoni përsëri mbi linkun që keni zgjedhur.


Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen:

Opsioni 1: SHIKO

Opsioni 2: SHIKO

Opsioni 3: SHIKO

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook