Abate mund të bashkohet me Balotellin tek Brescia

Abate mund të bashkohet me Balotellin tek Brescia


Mbrojtësi i Milanit, Ignazio Abate mund të përfundojë tek skuadra e Brescia.

Abate është lojtar i lirë, pa kontratë pasi që muaj më parë ka ndërprerë kontratën me rosonerët dhe është në kërkim të një klubi të ri.

Sipas asaj që raporton CalcioMercato, Abate shumë shpejt pritet të bashkohet edhe me Balotellin, me të cilin ka qenë bashkëlojtar edhe tek skuadra e Milanit.

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook