Konfirmohen oraret për ndeshjet e Gjilanit dhe Prishtinës në Ligën e Evropës


Janë zbuluar oraret zyrtare për ndeshjen e Gjilanit kundër Tre Penne dhe Prishtinës kundër Lincolnit.


Kurse SC Gjilani do të përballet me SP Tree Penne më 20 gusht.


Kjo ndeshje starton nga ora 21:00, në San Marino.Skuadra nga kryeqyteti do të përballet me Lincoln Red Imps më 18 gusht.


Ndeshja fillon nga ora 18:00, në stadiumin “Victoria” të Gjibraltarit.


Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook