Bjellorusia - Shqipëria | LIVE 🔴


Shqipëria luan në udhëtim kundër Bjellorusisë, në kuadër të Ligës së Kombeve.
Kjo do të jetë ndeshja e parë e kombëtares ‘Kuqezi’ këtë edicion në Ligën e Kombeve.
Nëse hasni në probleme, kopjoni linkun dhe hapeni në Chrome.

Shikoni ndeshjen KËTU


LINK 2

Linqet tjera i gjeni këtu.


Posti paraprak Posti tjetër