DanezĆ«t vijnĆ« nĆ« kĆ«tĆ« sfidĆ« mjaft tĆ« pĆ«rgatitur, duke mundur tĆ« shfrytĆ«zojnĆ« skandalin qĆ« i ndodhi ‘Tre LuanĆ«ve’. Mason Greenwood dhe Phil Foden u pĆ«rjashtuan nga lista e anglezĆ«ve, pasi thyen rregullat e karantinĆ«s duke marrĆ« femra nĆ« hotelin e ekipit. SHIKO NDESHJEN KƋTU
Previous Next