Nëse hapen reklama, kthehuni dhe provoni përsëri.

 

📺 SHIKO NDESHJEN KËTU

Inter zbret në fushë për herë të parë këtë sezon në Serie A, duke u takuar me Fiorentinën në ‘San Siro’.Ndeshja mes Interit dhe Fiorentinës fillon nga ora 20:45.

Shiko Futboll ✅
Previous Next