Islanda dhe Anglia – Drejtpërdrejt LIVE 🔴

 


Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Islandë dhe Angli.

Islanda luan si nikoqire e Anglisë, në tentimin për t’i bërë një befasi tjetër, pas asaj në kampionatin evropian.

Islanda dhe Anglia do të përballen me njëra tjetrën më fillim nga ora 18:00.

Ndeshja do të jetë e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE


Posti paraprak Posti tjetër