Juventus - Sampdoria | LIVE 🔴

 


SHIKO NDESHJEN KËTU

Juvenrus e nis rrugëtimin për mbrojtjen e titullit, për herë të 10-të radhazi.

Tanimë, ata do ta nisin këtë sezon të ri edhe me një trajner tjetër, pasi Andrea Pirlo u emërua në krye të shtabit teknik.

Cristiano Ronaldo dhe dy transferet e reja, Kulusevski dhe McKennie, e nisin nga fillimi takimin që nis nga ora 20:45.


Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook