Nëse hapen reklamat, kthehuni dhe provoni përsëri.

Kampioni në fuqi e nis mbrojtjen e titullit në edicionin e ri përballë një skuadra mjaft të papërshtatshme, në ‘Anfield’. Leeds ka një trajner si Marcelo Bielsa dhe është një nga klubet më aktive në merkato, megjithatë Reds janë favorit të qartë. SHIKONI NDESHJEN KËTU
Shiko Futboll ✅
Previous Next