Luton - Man Utd | LIVE 🔴

 

 SHIKO NDESHJEN KËTU

Man Utd do të luajnë kundër skuadrës që garon në Championship.

United nuk ka asnjë mungesë të theksuar për këtë takim, dhe më poshtë mund të shihni 11-shen që ka vendosur të startojë Ole Gunnar Solskjaer.

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook