Man City - Leicester City | LIVE 🔴Man City luajnë ndeshjen e parë në terrenin e tyre këtë edicion të Premierligës, ku tri pikët kontestohen nga Leicester. Manchester City janë favoritët në letër për këto tri pikë, por dihet se viteve të fundit Leicester kanë qenë vështirë të thyeshëm për City. Ndeshja mes Man City dhe Leicester luhet me fillim nga ora 17:30.
Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook