Shamrock - Milan | LIVE 🔴 (Europa League)

 

Milan luan në udhëtim kundër skuadrës irlandeze, Shamrock.

Ndeshja mes Shamrock Rovers dhe Milan është e vlefshme për raundin e dytë kualifikues në Ligën e Evropës.

 

SHIKO NDESHJEN KËTU

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook