Suedia dhe Franca – Drejtpërdrejt LIVE 🔴

Franca e fillon sonte kundër Suedisë Ligën e Kombeve në Stokholm Kampionia e Botës kthehet në fushë pas një kohë të gjatë ku do të luan kundër Suedisë në kuadër të Grupit 2 të Ligës A të Kombeve. Mbappe, Giroud dhe Griezmann do t’i prijnë sulmit francez kurse bie në sy që për francezët në mbrojtje sot ka startuar Dayot Upamecano. Kurse trajneri i Suedisë, Jan Andersson ka startuar me një formacion të balancuar 4-4-2. Shiko ketu ndeshjen – LIVE
Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook