🏆 Superkupa: Bayern Munich - Sevilla | LIVE 🔴

 


SHIKO NDESHJEN KËTU

Bayern dhe Sevilla përballen në finalen e Superkupës së Evropës.

Bavarezët shihen favoritët në letër, por në një finale të tillë secili rezultat mbetet opsion.Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook