Bayern – Hertha | LIVE 🔴

 

📺 SHIKO NDESHJEN

Bavarezë vijnë këtë sfidë pas asaj humbje befasuese nga Hoffenheim dhe kërkojnë këndalljen në përballjen e sotme.

Hertha këtë edicion ka një fitore dhe një humbje, në dy ndeshjet e zhvilluara.

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook