Gjermania - Zvicra | LIVE 🔴

 

 📺 SHIKO NDESHJEN

Në kuadër të xhiros së katërt të grupit të katërt në Ligën e A, në Ligën e Kombeve, Gjermania pret Zvicrën në shtëpi.

Ndeshja mes Gjermanisë dhe Zvicrës fillon nga ora 20:45

Për Zvicrën startojnë Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.


 

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook