Lazio - Inter | LIVE 🔴

 


📺 SHIKO NDESHJEN

Serie A këtë xhiro sjell derbin e madh mes Lazio dhe Inter. Inter luan në udhëtim në kryeqytet, kundër skuadrës së Vedat Muriqit, por ky i fundit nuk është i përfshirë në skuadër.

 

 

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook