Kosova U21 - Andorra U21 | LIVE 🔴


Dardanët’ e rinj do të futen në këtë ndeshje me disa mungesa, shkaku i infektimit të disa futbollistëve.

Pavarësisht këtyre mungesave, Kosova shihet si favorite, dhe kërkon fitoren pas humbjes nga Austria të premten e javës së kaluar.

 

 📺 SHIKO NDESHJEN

Posti paraprak Posti tjetër