Kosova U21 - Austria U21 | LIVE 🔴

 

Shpresat e Kosovës i bëjnë nikoqirin sonte kombëtares së Austrisë U21, në Prishtinë.

Ndeshja mes Kosovës U21 dhe Austrisë U21 luhet në kuadër të kualifikueseve për Kampionat Evropian.

Bazuar nga përballja e parë, Austria shihet si favorite, por në ‘Fadil Vokrri’ gjërat mund të shkojnë ndryshe.

💻 SHIKO NDESHJEN

Posti paraprak Posti tjetër