Man Utd – RB Leipzig | LIVE 🔴

 

Pas fitores ndaj PSG në ndeshjen e xhiros së parë, Manchester United do të kërkojë të bëjë të njëjtën gjë edhe ndaj RB Leipzig.

Ndeshja mes Manchester United dhe RB Leipzig luhet në ‘Old Trafford’ me fillim nga ora 21:00.

📺  SHIKO NDESHJEN

 

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook