Man Utd - Tottenham | LIVE 🔴

 

 📺 SHIKO NDESHJEN

Të dyja ekipet nuk e kanë nisur mirë kampanjën e këtij edicioni në ligën angleze.

Kjo do të jetë një përballje interesante edhe mes dy trajnerëve, Ole Gunnar Solskjaer dhe Jose Mourinho, të cilët janë thumbuar në distancë me njëri-tjetrin.

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook