Milan - Spezia | LIVE 🔴

 

  📺 SHIKO NDESHJEN

Rossonerët vijojnë të jenë në formë fantastike, andaj kërkon që këtë ta dëshmojë edhe sonte.

Stefano Pioli ka vendosur të startojë me Colombo në vijën e sulmit dhe me Tonalin në mesfushë.

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook