Trajneri i Greqisë për Kosovën: Do të jetë më lehtë se ndaj Moldavisë për këtë arsye

 Trajneri i Greqisë, John van ‘t Schip ka folur për media para takimit kundër Kosovës.

Tekniku holandez fillimisht tregoi se si qëndron gjendja e lojtarëve të skuadrës së tij.

“Të gjithë lojtarët janë në rregull dhe të gatshëm, ndoshta ka pak lodhje por kjo është normale. Kemi fituar ndeshjet pa u lodhur shumë dhe lojtarët janë të mësuar të luajnë dy ndeshje në javë... LEXO LAJMIN E PLOTË

Posti paraprak Posti tjetër