Lazio - Juventus | LIVE 🔴

 

Sot (e diele) do zhvillohet sfida interesante me Lazios dhe Juventusit, e vlefshme për xhiron e shtatë të Seria A.

Dy skuadrat kanë disa mungesa, por do ‘luftojnë’ për pikët e plota.

Ylli kosovar Vedat Muriqi do nis ndeshjen nga minuta e parë.

📺  SHIKO NDESHJEN

 

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook