Ky është momenti që ndërpreu ndeshjen PSG – Basaksehir (VIDEO)

 

Është ndërprerë ndeshja PSG-Basaksehir.
Kjo pasi gjyqtari i katërt dyshohet ta ketë fyer në baza racore një anëtar të stafit të skuadrës mysafire,

Asisteni i skuadrës turke, Webo reagoi menjëherë, duke e pyetur se pse e quan ashtu, teksa më pas të dy skuadrat u bënë bashkë dhe shkuan për në zhveshtore, aty ku u dakorduan për suspendim të takimit.

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook