Leicester - Arsenal | 𝗟𝗜𝗩𝗘 🔴


Leicester City dhe Arsenal do të ndeshen në kuadër të xhiros së 26-të të Premierligës.

“Foxes” do të hyjnë në këtë ndeshje me shumë mungesa, Fofana, Justin, Maddison, Perez dhe Praet pritet të mungojnë për vendasit.

Ndërsa Arsenali është i kompletuar dhe nuk ka lëndime.

Leicesteri qëndron në vendin e tretë me 49 pikë, ndërsa Arsenali qëndron në vendin e 11-të me 34 pikë.

Në pesë ndeshjet e fundit, Leicesteri ka regjistruar tre fitore, nje barazim dhe një humbje, ndërsa Arsenali ka formë te keqe, “The Gunners” kanë regjistuar tre humbje, një fitore dhe një humbje në pesë ndeshjet e fundit.

📺  SHIKO NDESHJEN

Nëse hapen reklamat, kthehuni dhe provoni përsëri.


Posti paraprak Posti tjetër