‘Çmendet’ Messi, shënon një gol të jashtëzakonshëm 😮 (VIDEO)

 


Lionel Messi ka shënuar një gol fantastik në ndeshjen mes Barcelonës dhe PSG-së, për të barazuar rezultatin në 1-1.

Rreth 20 metrave larg golit, Messi ka barazuar shifrat.

Kylian Mbappe shënoi një gol nga penalltia pasi Clement Lenglet shkeli mbi këmbën e Icardit.

Më poshtë shikoni golin e Messit:
Posti paraprak Posti tjetër