[🔴 𝗟𝗜𝗩𝗘] Mainz - Bayern Munich


Bayern Munich dhe Mainz do të luajnë ndaj njëra tjetrës për ndeshjen e radhës në Bundesliga.

Me një fitore eventuale të Bayern Munich ndaj Mainz, ata do të shpallen kampionë për herë të nëntë radhazi.

Bayern Munich: Neuer (c) – Pavard, Boateng, Alaba, Davies – Kimmich, Goretzka – Sané, Müller, Coman – Lewandowski. 

Në formacion shihet edhe rikthimi i Robert Lewandowskit.

📺 SHIKO NDESHJEN KËTU

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook