Ndeshja mes Man Utd dhe Liverpool mund tΓ« vonohet ose shtyhet shkaku se fansat u futΓ«n nΓ« Old Trafford duke protestuar. PΓ«r Γ§do rast, pΓ«r ta shikuar ndeshjen linkun e keni gati πŸ‘‡.

πŸ“Ί SHIKO NDESHJEN KΓ‹TU


Previous Next