Ndeshje interesante do jetΓ« mes MaqedonisΓ« sΓ« Veriut dhe HolandΓ«s.

Maqedonia e Veriut e ka të siguruar eliminimin, njësoi siç e ka Holanda të garantuar kalimin në fazën tjetër.

Formacionet zyrtare tashmΓ« janΓ« publikuar:

Maqedoni e Veriut: Dimitriveski; Ademi, Musliu, Trickovski, Alioski, Trajkovski, Pandev, Ristovski, Velkovski, Bardhi, Elmas

HolandΓ«: Stekelenburg; De Ligt, De Vrij, Wijnaldum, Depay, Van Aanholt, Gravenberch, Blind, Malen, De Jong, Dumfries.

πŸ“Ί SHIKO NDESHJEN KΓ‹TU

  


Previous Next