▶ VIDEO | Supergoli i Lionel Messit kunder Kilit 🔥

 

Ndeshja e parë e Argjentinës nuk ka qenë ashtu si pritej në Copa America.

Skuadra e Messit nuk arrin të ruajë avantazhin e numrit “10” me goditje dënimi (perlë!) dhe në pjesën e dytë barazohet nga Vargas, që gjatë penalltisë së humbur nga Vidal (pritje e portierit dhe shtyllë) depoziton topin në rrjetë.

Të dy ekipet e nisin me 1 pikë në grupin A, ku janë edhe Bolivia, Paraguaji dhe Uruguaji.

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook