🔴 LIVE | Atletico Madrid - Man Utd


Atletico Madrid është nikoqir i Manchester Unitedit, super përballja e parë në kuadër të raundit të 16-të në Ligë e Kampionëve.“Los Rijoblancos” dhe “Djajtë e Kuq” janë në formë të mirë dhe do bëjnë çmos që të marrin rezultatin pozitiv qysh nga ndeshja e parë.

 📺 SHIKO NDESHJEN

 

 

Posti paraprak Posti tjetër

Recent Posts

Facebook